Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Home >> Diskutime,Pyetje,Pergjigje,Probleme
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Diskutime, Pyetje, Probleme

pershendetje une kam perfunduar shkollen e mesme dhe deshiroj te fitoj burse per studime jashte vendit
Komentuar nga Liridon Pnishi     Data: 18-09-2014

NESE MUNDET ME ME BO NE MSN ADD ME FOL NE MSN OK TONI_MUZIK@HOTMAIL.COM NESE BON TE PYET DIQKA
Komentuar nga JETON     Data: 19-12-2011

jom nga mitrovica kerkoj pun i aft per saldus i diplomun
Komentuar nga artani     Data: 25-04-2011

krkoj pun qfardo pune tjet pa mar parasish pre nrtim
Komentuar nga ferik luma     Data: 09-04-2011

jam nga elbasani kerkoj pune si redaktore gazete,pasi kam mbaruar per gjuhe-letersi
Komentuar nga miri     Data: 16-03-2011

jam vetoni salihu nga ferizaj jam intersu per mue kish pun qka dush veq nje vend pune me gjet ju lutem me lajmron ne ket adres veta_20@hotmail.com mir ju pres edhe nes ju vyn naj sen per ujsjells e di ket pun
Komentuar nga veton     Data: 07-02-2011

qe 10vjet qe mirem me pune si agjent trektar kisha pas deshir te gjej nje pun agjenti trektar
Komentuar nga kushtrimi     Data: 23-01-2011

kerkoj pune qfar do pune qe me afrohet jam ne gjendje ta kryej me sukses
Komentuar nga kushtrimi     Data: 23-01-2011

Ju lutem, mos postoni reklama ketu. Nqs keni ndonje verejtje, sugjerim ose pyetje jeni te mirepritur.
Komentuar nga E     Data: 16-10-2010

a oshte i interesuar me bler cart njoftimi italiane oshte ne regull gjith.lajmrohi ne feccbok ke molla-meffo.
Komentuar nga molla     Data: 14-08-2010

deshiro qe edhe une te hi nje vend pune qe ka munsi i kam 20vjet ma ma gjajt nje vend pune nuni me gjejt ne :Tel/044 666 821dhe muni me me gjejt sipas email:leotrimi.bajrami@postribe.com
Komentuar nga leotrimi     Data: 14-11-2009

kerkoj pun me punue jom 19 vjeqar nga malisheva.
Komentuar nga nelis thaqi     Data: 17-09-2009

kerkoj bashkepunim me nje firme "Security" pasi kam license A+B si Administrator dhe Drejtues Teknik.tel: 0682936069
Komentuar nga bashkim     Data: 18-08-2009

kerkoj te blej skele te perdorura 200 deri 300m katror
Komentuar nga zenel jusufi     Data: 23-03-2009

Kliko Dhe Diskuto


Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info