Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> ELEKTRONIKE >> Celulare
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (9)
-KOSOVE (15)
-MALI ZI (1)
-MAQEDONI (0)
Berat (0)
Durres (2)
Elbasan (1)
Erseke (0)
Fier (0)
Gjirokaster (1)
Kavaje (0)
Korce (0)
Kruje (0)
Kucove (0)
Kukes (0)
Lac (0)
Lezhe (0)
Lushnje (0)
Permet (0)
Pogradec (1)
Sarande (0)
SHkoder (1)
Tepelene (1)
Tirane (6)
Tropoje (0)
Vlore (0)
Kerko reklamat
Kerko
Kerko
Ne kategorine
Qytetet
Cmimi
Per faqe
Renditja

Celulare - Gjithe Qytetet
Reklamat ne kategori: 30
Rrjeshtoi sipas: Data kur eshte krijuar - Popullariteti - Cmimi    

Genuine Oneplus 5 Dual Sim 4g

Khayaban-e-Suhrwardy
 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE
14-10-2017
270
Raporto Abuzim
Komentet: 0

I Hapur Apple Iphone 7 Plus 32gb 128gb 256gb

Khayaban-e-Suhrwardy
 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE
14-10-2017
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 7 €350 Euro Iphone 6s €230 Iphone 7 Plus Samsung S8 €410

a
 ELEKTRONIKE - Celulare    -DIASPORA
09-09-2017
350
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Samsung Galaxy S4 21000 Lek I Diskutuar


 ELEKTRONIKE - Celulare    Tirane
13-02-2017
21000 lek
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Ofroj Pune Kerkoj Ekspert Riparime Telefoni


 ELEKTRONIKE - Celulare    Durres
27-11-2016
300
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 6s Plus - 128gb - Rose Gold


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE
04-08-2016
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 6s Plus (latest Model) - 128gb - (unlocked) Smartphone


 ELEKTRONIKE - Celulare    -DIASPORA - Boston
04-08-2016
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 6s-6s+/samsung S7-s7 Edge Whatsapp: +23-480-765-081-94


 ELEKTRONIKE - Celulare    -DIASPORA
30-07-2016
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 6s Plus 128gb............€ 500


 ELEKTRONIKE - Celulare    Tirane
04-11-2015
500
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Blej 2 Merrni 1 Falas Apple Iphone 6 Dhe Iphone 6 Plus 4g Phone


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Prishtine
10-11-2014
400
Raporto Abuzim
Komentet: 0

  Oferta E Krishtlindjeve ėshtė Nė Kėshtu Qė Nėse Ju Bleni 2 Njėsi Qė Ju Do Tė M


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Mitrovice
10-11-2014
400
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 6 Plus 4g Telefon (128gb) @ 400euro


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Ferizaj
18-10-2014
400
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 6 Plus 4g Telefon (128gb) @ 400euro


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE
11-10-2014
400 euro
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 5s 32gb Gold / Lg G Flex D958 4g / Nokia Lumnia 4g


 ELEKTRONIKE - Celulare    -DIASPORA
17-02-2014
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Samsung Galaxy S Iii I9300 Sim Pa Pagesė Unlocked Phone


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Prishtine
18-01-2014
250
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 5 Hsdpa 4g Lte Unlocked Phone ( Sim Falas )


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Prishtine
18-01-2014
480
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 4g Lte 5s Unlocked Phone


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Prishtine
18-01-2014
550
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Samsung Galaxy I9505 S4 4g Lte Android Unlocked Phone ( Sim Falas )


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Prishtine
18-01-2014
450
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 5s / Apple Iphone 5c 16gb @ € 350

iphone 5s
 ELEKTRONIKE - Celulare    -DIASPORA - Athine
09-01-2014
350
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Blej 2 Apple Iphone 5s Dhe Pėr Tė Marrė 1 Njėsi Pa Pagesė @ € 400


 ELEKTRONIKE - Celulare    Gjirokaster
07-01-2014
400
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Shitja :/ / Iphone Apple 5 24k Gold, Blackberry Porsche P9981 Dizajn Ari, Samsun


 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Gjilan
20-08-2013
500
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Kam Per Shitje Nje Celular


 ELEKTRONIKE - Celulare    SHkoder
10-08-2012
40.000 lek
Raporto Abuzim
Komentet: 0

For S :ale Brand New Apple Iphone 4s 64gb Unlocked For 400


 ELEKTRONIKE - Celulare    -DIASPORA - Rome
02-02-2012
4000
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Shes Celular


 ELEKTRONIKE - Celulare    Elbasan
04-01-2012
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 4s (latest Model) - 32gb - White (factory Unlocked) Smartphone

with iphone 4s 64gb
 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE - Gjilan
09-12-2011
$680
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Order Now: Brand New Apple Iphone 4s , Apple Ipad 2 & Apple Iphone 4 32gb

iPhone 4
 ELEKTRONIKE - Celulare    -KOSOVE
06-10-2011
500
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Nokia 8800 Carbon Arte / Nokia 8800 Sapphire Arte


 ELEKTRONIKE - Celulare    Tirane
02-08-2011
$350
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Nokia N8 16gb / Nokia E7 16gb Unlocked


 ELEKTRONIKE - Celulare    Tirane
02-08-2011
$300
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Apple Iphone 4 32gb Unlocked


 ELEKTRONIKE - Celulare    Tirane
02-08-2011
$580
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Shes iPhone 8GB


 ELEKTRONIKE - Celulare    Durres
 Tirane
10-06-2008
Raporto Abuzim
Komentet: 0

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info