Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
ALL BALKANS CORPORATION Sh.A. vend pune

DISTRIBUTOR EKSLUZIV I :
KRAFT FOODS, NIVEA, MILKA, HALLS, AQUAFRESH ETJ. KERKON TE PUNESOJE:
PER STRUKTUREN E SHITJES SE KRAFT:
2 AGJENTE SHITJESH PER RRETHIN E ELBASANIT DHE VLORES
KANDIDATI DUHET TE PLOTESOJE KUSHTET E MEPOSHTME:
• TE KETE ARSIMIN E MESEM
• TE KETE EKSPERIENCE NE SHITJE
• AFTESI TE MIRA KOMUNIKIMI DHE NEGOCIMI
• TE JETE I AFTE TE PUNOJE NE GRUP
• MOSHA 25 – 40 VJEC
• LEJE PER DREJTIM AUTOMJETI
KOMPANIA OFRON KUSHTE TE MIRA PUNE, PAGE STIMULUESE SI EDHE MUNDESI
KARRIERE. KANDIDATI I PERZGJEDHUR DO TE MBULOJE RAJONIN NE FJALE DHE DO
TE KETE PERGJEGJESI PER ZBATIMIN E DIREKTIVAVE TE DEPARTAMENTIT TE SHITJES
NE KETE RAJON.
TE INTERESUARIT JANE TE LUTUR TE DERGOJNE NJE CV DERI NE DATEN 11/02/2009
NE DETAJET E MEPOSHTME TE KONTAKTIT:
Fax: ++355 4 2 356 013
E-mail: ardianskenderasi@albancorp.com
Mob Vlore – 068 20 987 06
Mob Elbasan – 068 60 233 94
VETEM KANDIDATET E PERZGJEDHUR DO TE KONTAKTOHEN
PER T‘U INTERVISTUAR


 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 Durres
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin
Krijuar:
08-02-2009, 8:28 pm
Interesimi: 4219
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info