Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Aleat Safran Group kerkon te punesoje IT SUPPORT

Aleat Sh.p.k., është një kompani shqiptare, bashkëpunim midis
Sagem Sécurité dhe Fondit Shqiptaro-Amerikan të Ndërmarrjeve,
që do të prodhojë kartat e identitetit dhe pasaportat biometrike.
Ne kërkojmë të punësojmë për kompaninë tonë:
IT SUPPORT
Kandidatët duhet të kenë njohuri të mira teknike (Hardware and
Software) në:
• PC environment: Windows OS (Windows XP), anti-virus (Mac afee)
• PC peripherics: USB printer and other USB devices
• Network equipments, internet connection, VPN, Firewall
Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:
• Eksperiencë të mëparshme në një pozicion të ngjashëm
• Të flasin shumë mirë anglisht
• Të kenë kuriozitet dhe interes në teknologji të reja
Dërgoni CV-në tuaj, në adresën tonë të e-mailit:
aleat.tiranarh@yahoo.com
Kërkohet që CV-ja, të përmbajë të paktën informacionet e mëposhtme:
Fotografi, datën e lindjes, gjendjen civile, edukimin, eksperiencat


 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME
 Durres
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti
Parardhese reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin
Krijuar:
12-02-2009, 3:38 am
Interesimi: 5966
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info