Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitje t scooters dhe motorcycles, n Shqipri

Kompania Greke GORGOLIS SH.A. është autorizuar nga SYM TAIWAN të organizojë
një rrjet shitje të produkteve të saj, scooters dhe motorcycles, në Shqipëri.
Kompania GORGOLIS SH.A. do të bëjë kërkim tregu për të realizuar përzgjedhjen
e firmës e cila do të marrë përsipër ofrimin ekskluziv të produkteve me famë botërore
të kompanisë SYM.
Nëse jeni të interesuar të ofroni produktet SYM mund të komunikoni me ne në
email: Anastasia@gorgolis.gr ose me fax: 0030 24310 56105
Do tu jepet përparësi kompanive me eksperiencë dhe historik në fushën e tregëtisë
së motorave ose automjeteve.

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO - Motora
 -DIASPORA
 Tirane

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin
Krijuar:
17-02-2009, 12:17 am
Interesimi: 6258
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info