Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Auto salloni prishtina

Auto Salloni Prishtina ka hapësirën e vet prezantuese, ku ju në çdo kohë mund të na vizitoni dhe të shikoni makinat e ekspozuara në këtë sallon, dhe jemi të sigurtë se aty ju do të mund të gjeni makinën që ju kërkoni! Tek Auto Salloni Prishtina ju do të mund të gjeni Modele të ndryshme të makinave duke përfshirë këtu modelet e ndryshme Mercedes Benz sipas shijes së modelit dhe me ngjyra të ndryshme.
http://www.autosalloniprishtina.com

Nr Telefonit .
044 405 777.
044 441 001.
049 181 912 . Tani ne Lokacion te ri Rruga Prishtinë - Shkup KM 3 E-mail adress info@autosalloniprishtina.com

 


Phone: 044 405 777., 044 441 001

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO
 -KOSOVE - Prishtine

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AUTO, qyteti Prishtine Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin
Krijuar:
19-05-2008, 4:15 pm
Siti i ngjashem
Interesimi: 3942
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info