Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (755)
-KOSOVE (484)
-MALI ZI (18)
-MAQEDONI (64)
Berat (23)
Durres (295)
Elbasan (45)
Erseke (3)
Fier (24)
Gjirokaster (8)
Kavaje (12)
Korce (22)
Kruje (6)
Kucove (4)
Kukes (5)
Lac (10)
Lezhe (26)
Lushnje (11)
Permet (4)
Pogradec (11)
Sarande (21)
SHkoder (31)
Tepelene (5)
Tirane (691)
Tropoje (7)
Vlore (55)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kerkoj Pun Qfardo Pune

jom 19 vjeqar dhe jetoj ne Gjilan jom njohes mjaft imir i kopjuterit me pelqen te mirrna me reklama te nryshme
deshiroj te punoj ne Studio te Dizajnit Studio te Muzikes apo edhe ne Tv si Montazher te interesuarit letm Kontaktojn ne Msn
po ashtu nga keto qe i permenda deri ne 3 muaj mund te punoj me nje rrog shum te vogel
mund te punoj edhe jasht gjilanit ne prishtin apo ndonj vend tjeter te kosoves
Phone: 044-867-594

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Kerkoj Pune
 -KOSOVE - Gjilan

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin
Krijuar:
27-10-2009, 8:03 pm
Interesimi: 7212
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info