Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (755)
-KOSOVE (484)
-MALI ZI (18)
-MAQEDONI (64)
Berat (23)
Durres (295)
Elbasan (45)
Erseke (3)
Fier (24)
Gjirokaster (8)
Kavaje (12)
Korce (22)
Kruje (6)
Kucove (4)
Kukes (5)
Lac (10)
Lezhe (26)
Lushnje (11)
Permet (4)
Pogradec (11)
Sarande (21)
SHkoder (31)
Tepelene (5)
Tirane (691)
Tropoje (7)
Vlore (55)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Dyer Dhe Dritare Nga Plastika Dhe Alumini

DORAPLAST/ www.doraplast.yolasite.com

Prodhojme dyer dhe dritare nga plastika dhe alumini me teknologjine me bashkekohore. Dyert dhe dritaret i prodhojme te te gjitha dimensioneve. Profilet janegjermane: Veka, Aluplast dhe Roplasto. Qmimet janete arsyeshme. Garanci 5 vjet.Transporti dhe montimi falas.

Fushe Kosove, rruga "Nena Tereze".

Nr. i telefonit +377/ 044 272 638/ +386/ 049 630 793


Phone: 044 272 638/ 049 630 793

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME
 -DIASPORA

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Dyer Dhe Dritare Nga Plastika
Dyer Dhe Dritare Nga Plastika Dhe Alumini
Punojme Me Ngrohje Qendrore
Krijuar:
22-12-2009, 8:04 pm
Interesimi: 2429
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info