Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Nga Data 6.9.2010 Kurse Te Reja Te Gjuhes Angleze

Language World Center Nxitoni te rregjistroheni ne grupet e reja te gjuhes angleze per nivelin tuaj perkates. Cmimet vijojne si me poshte: Beginner, Elementary 5900 leke/niveli Pre-intermediate 6900 leke/niveli Intermediate, Upper-intermediate 7900 leke/niveli Advanced 8900 leke/niveli Ndiqni tre ose me shume nivele te ne dhe perfitoni falas kursin parapregatitor per mbrojtjen ne Fakultetin e Gjuheve te Huaja. www.languageworldcenter.tk e-mail: languageworld10@yahoo.com cel: 069 54 33 166 & 067 23 21 585
Phone: 069 54 33 166

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE - Kurse Profesionale
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Kurse Profesionale, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kurse Anglisht, Italisht, Spanjisht, Gjermanisht, Frengjisht
Krijuar:
02-09-2010, 11:06 pm
Interesimi: 742
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info