Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Sekretare,marredhenie Me Publikun

   
Detyrat/Pėrgjegjėsitė: - Arshivim dhe formulimin e dokumentave. - Organizimin e punes ne zyre - Hedhjen e informacioneve ne kompjuter.
Kualifikime/Kėrkesa: Aplikantia te kete keto kushte: - te kete mbaruar arsimin e larte, dega Juridik, - te kete njohuri te mira te gjuhes angleze, - te kete eksperience pune ne fushen e arshivimit te dokumetave zyretare, nenshkrim kontrata marrveshje etj. - te kete njohuri nga programet baze te kompjuterit. Eshte favor perdorimi i programeve te designit si dhe IT.
Kandidatet te cilet jane te interesuar duhet te dorezojne Cv-te e tyre ne adresat tona te internetit:
E-mail:     hyperservice@yahoo.com
               info@hyperservice.com.al
Web site: www.hyperservice.com.al
Ose prane zyrave tona:

HyperService


Bv. "Deshmoret e Kombit"
pas Kryesise se Kuvendit te Shqiperise
Tirane , ALBANIA
Tel:          +355 4 2 265677
Mobile :    +35568 20 30 707

Phone: 00355 42 265 677

 Kategorite & Qytetet 
 AKTIVITETE
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AKTIVITETE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine AKTIVITETE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Sekretare,marredhenie Me Publikun
Krijuar:
22-11-2010, 1:33 pm
Interesimi: 563
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info