Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Clk 200 Tip Tronik 4000 Euro Flasim Prape.

Eshte ne gjendje shume te mire,ka servis te plote,eshte me krah te djathte dhe pa dogane.Per me shume kontaktoni me Gentin cel:0682583138/0672981215 ose e-mail: genti145@hotmail.com/ardi_02@hotmail.co.uk


Phone: 0682583138 / 0672981215

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO - Vetura
 Kukes

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shitet Clk 200 Tip Tronik 4000 Euro Flasim Prape.
Krijuar:
13-12-2010, 4:32 pm
Cmimi: 4000 Euro
Interesimi: 802
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info