Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kerkoj Bashkpuntor

5 KERKOJME BASHKEPUNETORE

Ke nevoje per pune, zhvillim te shpejte dhe fitime te larta?

Eja te te shetisim ne boten e mrekullueshme te parfumeve!

Kerkohen persona per te punuar nga shtepia. Shitje parfumesh, zhvillim rrjeti., fitime te larta zhvillim i shpejte.

Behuni bashkepunetore dhe fitone shpejte para me menyren me te shlodheshme.

1. Nuk ekziston firme konkurruese me parfumet.

2. Eshte produkt qe u drejtohet te gjitheve dhe i lehte per tu shitur.

3. Nuk ka detyrime per blerje personale cdo muaj, as per kuota

4. Siguron nje kod qe nuk e humbet kurre

5. 46% Fitim te menjehershem nga shitjet.

6. Produktet e kompanise prodhohen ne nje nga fabrikat me te medha te sintezave aromatike ne mbare boten, ne DROM te Gjermanise, me vajra te vertete aromatike.

7. Ne pjesen me te madheve te firmave ne forme rrjeti MLM, ne nivelin me te larte 21% japin 800 Euro, ndersa FM Group jep 1575 Euro!!!

8. Ka dy plane marketingu(ne planin B ke te drejta mbi 4% te xhiros mbareboterore). FM GROUP WORLD eshte nje kompani dinamike qe po zhvillohet me shpejtesi ne fushen e parfumeve,. E akne ne duar njerez te rinj dhe plot energji, gje qe ka per rezultat pergjigjen e shpejte dhe te menjehereshme ndaj kerkesave te klienteve. Ne ofertat tona do te gjeni nje game te gjere te parfumeve me te njohur ne bote, si te atyreve te lehte e te fresket ashtu edhe te atyreve me intense dhe me sensuale. Ne iu drejtohemi njerezve te te gjitha moshave. Nga e gjithe gama e produkteve tona, gjithkush mund te gjeje dicka posacerisht per veten e tij. Ju propozojme nje seri te pasur parfumesh qe mbajne inicialet e FM, e cila nderthur perfeksionin, me thjeshtesine dhe cilesine maksimale.

PERPARESITE TONA JANE :

Nje rritje e vazhdueshme e numrit te produkteve qe ofrojme.

Cmimet vecanerisht te prekshme

Nje akses i gjere me konsumatorin nepermjet sistemit te porosive te menjehereshme MLM

Nje plan mese efikas marketingu, i cili u krijua nga vete furnitoret e marketingut shumenivelesh

Nje motiv i metejshem bashkepunimi me ne eshte plani nr.2 i marketingut, fale te cilit bashkepunetoret-furnitore marrin pjese ne fitimet e FM GROUP WORLD.

Me kontaktoni ne kete email lola_464@hotmail.com Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME
 -KOSOVE

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kerkoj Bashkpuntor
Ofroj Pune
Krijuar:
18-12-2010, 5:33 pm
Interesimi: 2034
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info