Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kerkoj Operatore Telefonik

Infinity Calls Sh.p.k eshte nje kompani qe merret me telemarketing dhe teleselling. Kerkojme te punesojme persona ne pozicionin e Operator Telefonik. Per te gjithe ju qe keni njohuri te gjuhes italiane dhe deshironi te punoni part-time dhe full- time atehere na kontaktoni. Ju ofrojme kushte pune shume te mira ne zbatim te kodit te punes dhe pagesa shume te kenaqshme. Per aplikime dhe intervista mund te paraqiteni cdo dite prane zyrave tona. Rr Rr. Sulejman Delvina, pall. 2( tek Sheshi Wilson, perballe Postes Nr. 8 te rrethrrotullimi i Tiranes se Re). Web page: http://infinitycall.it Telefon: 0696021112
Phone: 0696021112

 Kategorite & Qytetet 
 BIZNESI - Oferta
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Oferta, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Oferta, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kerkoj Operatore Telefonik
Krijuar:
14-05-2011, 10:26 am
Interesimi: 796
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info