Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kompleksi Turistik Shen Nikolla Dhermi

**00355682294056 *00306932784478 email: kompshenikola2006@gmail.com Vileta druri per 4 persona. * Pamje nga deti * A/C, Parkim, Ballkon * Adresa: Plazhi Dhermi BAR-RESTORANT PARKIM VENDODHJA Kompleksi Turistik Shen Nikolla ndodhet ne anen veriore te plazhit Dhermi, buze detit. Kompleksi eshte ne ane te rruges qe lidhe vilen qeveritare me rrugen nacionale Vlore Sarande, ne distance 2 km larg. Ne distance 2.5 km ne Jug ndodhet qendra e fshatit Dhermi, dhe 2.5 km ne Veri ndodhet fshati Kondraqe. Qyteti me i afert eshte Himara e cila ndodhet 17 km ne Jug pergjat rruges nacionale. Nuk eshte i nevojshem perdorimi i automjetit gjate qendrimit, pasi kompleksi ndodhet shume prane qendres se plazhit Dhermi ku ka nje infrastrukture te zhvilluar turistike. AKOMODIMI Kompleksi Turistik Shen Nikolla perbehet nga vileta druri te pozicionuara te gjitha me pamje nga deti. Viletat jane te mobiluara per kater persona, me verand e tualet me dush. Te gjitha viletat kane ajer te kondicionuar dhe televizor. Viletat jane te pajisura me nje krevat dopio dhe dy krevate teke per kater adult. Akomodimi ka bar dhe parkim te sigurte per te gjithe pushuesit. MOBILIMI Te pergjithshme: * A/C * Parkim * Pamje nga deti * Ballkon * Bar * Restorant * TV * Tualet Dhoma: 1 krevat dopio, 2 krevate tek, 1 dollap, 1 tavolin,1 frigorifer, 4 karrige, tv, ajer i kondicionuar Tualeti: Tualet eshte i pajisur me dush. Te tjera: Akomodimi ofron mbulesa e peceta.
Phone: 00355682294056

 Kategorite & Qytetet 
 TURIZEM - Hotele
 Vlore

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Hotele, qyteti Vlore Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kompleksi Turistik Shen Nikolla Dhermi
Krijuar:
06-06-2011, 5:05 pm
Interesimi: 947
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info