Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Apple Iphone 4 32gb Unlocked

i ri Apple iPhone 4 16GB/32GB origjinale, IOS hapur, me kuti origjinale, duke pėrfshirė njė garanci Apple prej njė viti, tė gjithė aksesorėve tė saj ėshtė pėrfshirė nė paketė. mbyllur nė njė kuti direkt nga Apple pėr pėrdorim nė ndonjė rrjet apo SIM-kartė nė tė gjithė botėn. Nė kutinė: Apple iPhone 4G 16GB/32GB Apple kufje me telekomandė dhe mikrofon Dock Connector pėr USB-kabllo USB Adapter energjisė Documentation. Kostoja Ēmimi: Apple iPhone 4 32GB $580 Apple iPhone 4 16GB $500 Iphone Apple 3GS 32GB $450 Apple iPhone 3GS 16GB $400 3G Apple iPhone 16GB $300 Apple iPhone 3G 8GB $200 Ne kemi modele tė tjera e telefonave celular duke filluar nga Nokia, HTC, Sony Ericsson, Motorola dhe ferrė. SKype ID: al-sharad
Phone: +971556755622

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Iphone 4 32gb Unlocked
Nokia 8800 Carbon Arte / Nokia 8800 Sapphire Arte
Nokia N8 16gb / Nokia E7 16gb Unlocked
Krijuar:
02-08-2011, 11:05 am
Cmimi: $580
Interesimi: 536
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info