Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Nokia N8 16gb / Nokia E7 16gb Unlocked

Nokia N8 16GB, telefon (Nokia N8 16GB) ėshtė i hapur, krejt tė re, tė mbyllur nė kutinė, vjen me pajisje tė plotė, me garanci 1 vit ndėrkombėtare nga prodhimi. ēmimet: Nokia N8 16GB Kosto $300 Nokia 16GB E7 Kosto $350 Ky telefon SIM lirė nuk ka logot e rrjetit; ėshtė fabrika e hapur e lejuar atė tė punojė me ndonjė ofrues tė rrjetit ose kartėn SIM. Ne kemi modele tė tjera e telefonave celular duke filluar nga Apple iphone, HTC, Sony Ericsson, Motorola dhe ferrė. SKype ID: al-sharad
Phone: +971556755622

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Iphone 4 32gb Unlocked
Nokia 8800 Carbon Arte / Nokia 8800 Sapphire Arte
Nokia N8 16gb / Nokia E7 16gb Unlocked
Krijuar:
02-08-2011, 11:12 am
Cmimi: $300
Interesimi: 643
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info