Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Nokia 8800 Carbon Arte / Nokia 8800 Sapphire Arte

Nokia 8800 Carbon Arte dhe Nokia 8800 Sapphire Arte ėshtė njė quad-band telefon me dual-band ėshtė i hapur, krejt tė re, tė mbyllur nė kutinė e vjen me pajisje tė plotė, me garanci 1 vit ndėrkombėtare! ēmimet: Nokia 8800 Carbon Arte $350 Nokia 8800 Sapphire Arte $270(tė zezė) Nokia 8800 Sapphire Arte $300(ngjyrė kafe) Ky telefon SIM lirė nuk ka logot e rrjetit; ėshtė fabrika e hapur e lejuar atė pėr tė punuar me ndonjė rrjet ose kartėn SIM. Ne kemi modele tė tjera e telefonave celular duke filluar nga Apple iphone, HTC, Sony Ericsson, Motorola dhe ferrė. SKype ID: al-sharad
Phone: +971556755622

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Iphone 4 32gb Unlocked
Nokia 8800 Carbon Arte / Nokia 8800 Sapphire Arte
Nokia N8 16gb / Nokia E7 16gb Unlocked
Krijuar:
02-08-2011, 11:16 am
Cmimi: $350
Interesimi: 639
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info