Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Hotel Lyon Prishtina

Pershendetje Deshirojm te bashkepunojm ne lemin e turismit.Jemi te gatshem te akomodojm musafire nga ju. .Hotel Lyom gjendet ne pjesen me te bukur te qytetit afer parkut te qytetit vetem 200m prej qendres se qytetit. Hotel Lyoni ka 38 dhoma ne 4 kate te lidhura me ashensor panoramik Hotel Lyoni ka parking edhe per autobus qe nuk ka problem edhe per akodimin e grupeve Hotel Lyoni ka restoranin,kafe barin Mbesim me shpres se do te bashkepunojm ,ne rast bashkepunimi keni provizionin 10%te totalit per akomodim Po ua dergojm nji ofert cmimesh per akomodim Dhoma njishe kushton 35 euro Dhoma dyshe kushton 50 euro Dhoma treshe kushton 60euro Apartamenti ,suita kushton 60 euro VIP dhoma kushton 100 euro Mengjesi ( me meny te begatshme ),interneti wiereles,parkingu perfshihen ne cmim Presim per bashkepunim dhe pergjegjje te shpejt Per me shum informata Tel; 00381 38220-997 Mob; 0037744245-082 E.mail;lyon_hotel@hotmail.com E.mail;hotellyon.g@gmail.com Web;www.hotel-lyon-pr.com Me Respekt Hotel Lyoni
Phone: +381(0)38/220 997

 Kategorite & Qytetet 
 TURIZEM - Hotele
 -KOSOVE

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Hotele, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Hotel Lyon Prishtina
Krijuar:
14-08-2011, 12:29 am
Interesimi: 751
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info