Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Nje Shtepi

KEMI PER TE SHITUR NJE SHTEPI 2+1+GARAZH+1DYNYM TOKE E MBJEDHUR ME VRESHTA.SHTEPIA ESHTE AFERSISHT 120m2 ME 2 DHOMA GJUMI,SALON,KUZHINE,BANJO E KOMPLETUAR POASHTU KA EDHE OBORR TE MJAFTUESHEM DHE ESHTE E RRETHUAR NE TE GJITHA ANET E SAJ. ADRESA:Lgj."3 HEROJNTE" Rr."QAFA E BISHKAZIT" OSE MBRAPA "STACIONIT TE TRENIT"SHKODER... TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE KETE NR. CEL.0683958101
Phone: 0683958101

 Kategorite & Qytetet 
 SHTEPI,PRONA - Shtepi
 SHkoder

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shitet Nje Shtepi
Krijuar:
25-09-2011, 11:48 am
Cmimi: 40.000EURO
Interesimi: 773
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info