Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Tirane, Ofroj Kurse Matematike,fizike,kimie,letersie Punime Diplome Dhe Detyras

Per nxenesit e shkollave 9-vjecare dhe gjimnazeve te cilet kane veshtiresi ne: matematike,fizike, kimi apo duan te zhvillojne aftesite e tyre ne keto fusha. Si edhe per ata te cilet kane nevoje per ndihme ne pergatitjen per provime. Per studentet te cilet duan te punojne me teper me Analizen matematike 1, 2 ,3, 4 Analizen Hilbertiane Topologjine Gjeometrine Algjebren Etj... Qe duan ndihme ne pregatitjen e detyrave te kursit. OFROHET NDIHME NE PUNIMIN E DIPLOMAVE TE 3 VJECARIT APO TE MASTERIT ME TEMA TE PROFILIT MATEMATIKE, FIZIKE E INHXINIERIK Ofrohen kurse private individuale ose ne grup. Per informacione mund te kontaktoni ne : Cel: 0695799544 e-mail :a.mesimi@gmail.com

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine KURSE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine KURSE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Tirane, Ofroj Kurse Matematike,fizike,kimie,letersie Punime Diplome Dhe Detyras
Krijuar:
15-11-2011, 7:50 pm
Interesimi: 1520
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info