Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shes Dyqan

shes dyqan me hyrje nga rruga kryesore e qytetit (bulevard). siperfaqja 55m, cmimi 60.000 euro (i diskutueshem). numer kontakti: 0674051290
Phone: 0674051290

 Kategorite & Qytetet 
 SHTEPI,PRONA
 SHkoder

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHTEPI,PRONA, qyteti SHkoder
Parardhese reklame ne kategorine SHTEPI,PRONA, qyteti SHkoder Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shes Dyqan
Shes Dyqan
Krijuar:
29-11-2011, 4:28 pm
Cmimi: 60.000 eur
Interesimi: 519
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info