Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Apple Iphone 4s (latest Model) - 32gb - White (factory Unlocked) Smartphone

New mollė ipohne 4s modeli 64GB ėshtė avilable pėr shitje Mund tė pėrdoret nė ēdo GSM-rrjetet e gjithė bota me firmware 4.2.1 me grupi 3,10 Ēmimi. me garanci 12 muajve nga Apple. Tė gjitha prodhimet tona janė origjinale nga SHBA IPhones tonė mollė dhe Nokia janė fabrika e hapur e mbyllur 365 ditė me njė garanci. orther elektronike nė dispozicion VG nė elektronikė, tė tilla si Games Vedio Kamera vedio dhe laptopė. Tė gjitha prodhimet tona janė tė garantuara 365 ditė. dhe ata Tė gjithė drejt nga fabrika. Apple iPhone 16GB 4s kushtojė 600 $ Apple iPhone 32GB 4s kushtojė 680 $ Apple iPhone 64GB 4s kushtojė 750 $ Apple, iPhone 16GB 530 $ 4 Apple, iPhone 32GB 600 $ 4 IPAD Apple 3G 16GB 2 WiFi 530 $ IPAD Apple 2 3G 32GB WiFi 570 $ IPAD Apple 2 3G Wi-Fi 64GB $ 660 Blackberry Storm2 9550 $ 325 Blackberry Bold 9780 $ 340 Blackberry 9800 $ 400 BLACKBERRY 9810-pishtari 2 480 $ Touch BlackBerry Bold 9900 $ 510 SHĖNIM Smasung GALAXY 800 $ SAMSUNG GALAXY TAB-10.1 WIFI VETEM-P7510 -32 GB 500 $ kompakt me ndonjė rrjet GSM Skype: qlinksmobile
Phone: +971504975679

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 -KOSOVE - Gjilan

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Celulare, qyteti Gjilan Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Iphone 4s (latest Model) - 32gb - White (factory Unlocked) Smartphone
Krijuar:
09-12-2011, 7:00 am
Cmimi: $680
Interesimi: 534
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info