Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Apple Iphone 4s 64gb

Ne shesim reja Apple Iphone 64GB 4S hapur, e bėrė nga Apple Inc dhe gjithashtu ofrojnė tė ofrimit tė plotė nė pragun tuaj, ne gjithashtu tė japė 1 vit garanci ndėrkombėtare.

PĖRMBAJTJA PAKETA

1 Apple iPhone 64GB 4s Bardh / Zi (Unlocked)
1 Battery Standard
1 ngarkues
1 USB Data Cable
1 Stereo Pa duar
1 Wired kufje / veshit Piece
Guide 1 Pėrdoruesit
1 USB Adapter energjisė
1 Documentation
1 Pastrimi / lustrosje leckė
1 mjet SIM gufon.
Mbrojtėsi Screen 1FREE
Rasti 1FREE Silcone
1FREE Crystal Rasti Hard
1 user manual.

Shitjet e Krishtlindjeve ofrojnė
{Blej 2 dhe tė marrė 1 falas}

Apple iPhone
=============
Apple iPhone 16GB 4s 300 $
Apple iPhone 32GB 4s 400 $
Apple iPhone 64GB 4s 500 $


Apple iPhone 4G 32GB $ 400
Apple iPhone 4G 16GB $ 250
IPhone 3GS 32GB Apple $ 300
Apple iPhone 3GS 16GB $ 200

APPLE iPads
============
Apple iPad Tablet PC 3G 64GB + WiFi (Unlocked) 300 $
Apple iPad 2 Tablet PC 3G 64GB + WiFi (Unlocked) 400 $

Skype
Janetbane

Mesenger
keithstores@yahoo.com


 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 -KOSOVE

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Iphone 4s 64gb
Krijuar:
10-12-2011, 12:43 am
Interesimi: 588
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info