Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Tokė Nė Shitje

Shes 3 hektare tokė ne fshati Muzhevinė, afer Istogu. Qindet 1000 metra nga rruga kryesore Istogu_Pejė, nė anėn e majtė tė rrugės te asfaltuar pėr Dobrusha. Qeresia 200 metra ne balle te rruges.Pėrshkrim i sendit toka eshtė e klasit te pare. Pronari, ka dokumentacion te rregulte, perkthimi menjehere. Trualli ka infrastrukture komplet: uje, rrume, telefoni. Vend shume i mir pėr banim.Qmimi sipas marreveshjes, pėr qdo informata shtese ju mund te kontaktoni ne mobil: +38165/5586 415

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Tokė Nė Shitje
Krijuar:
10-01-2012, 10:37 pm
Interesimi: 799
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info