Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shes Komplet Fabriken Per Prodhimin E Biskuitave

Shiten komplet maqinat per prodhimin e biskuitave.Mund te prodhohen me se 40 lloje te biskuitave me shije dhe forma sipas nevojes.Maqinat jan te kompletuara prej prodhimit,pjekjes dhe paqetimit.Reqetat ipen gratis njashtu edhe aftesimi i stafit.
Qmimi i volitshem
Phone: +37745552688

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE - Makineri
 -KOSOVE - Gjilan

  Video 
x

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Makineri, qyteti Gjilan Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shes Komplet Fabriken Per Prodhimin E Biskuitave
Shes Komplet Fabriken Per Prodhimin E Biskuitave
Krijuar:
07-02-2012, 5:11 pm
Cmimi: 0000
Interesimi: 872
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info