Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
shes bmw

Çmimi 350.000 lekë. BMW 316, viti i prodhimit 1993, benzinë, ngjyrë e zezë, kambio manuale. Harxhon 7 litra në 100 km me doganë dhe dokumente të rregullta, targa TR, taksa të paguara deri në Maj 2009, në gjendje shumë të mirë pune.


Phone: 0693476057

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO - Vetura
 Durres
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Vetura, qyteti
Parardhese reklame ne kategorine Vetura, qyteti Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin
Krijuar:
17-06-2008, 10:23 pm
Interesimi: 1587
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info