Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shtepi Te Reja Ne Shijte Prishtine Hajvali

- SHITEN 3 VEQ E VEQ SHTEPIA TE REJA JAN TE PERFUNDUARA KOMPLET ME 4 ARI TRUALL

- 100 M PREJ RRUGEN KRYESORE PRISHTINE - HAJVALI

-SHTEPIAT KAN OBORR SALLON ME KUZHIN BANJO BALLKON NGROHJE

- QENDRORE ME RRYM DRU NAFT ME GARAZH

-KATI I 1 SALLON ME KUZHIN BANJO BALLKON SHPAJZ

- KATI I 2 3 DHOMA GJUMI BANJO 3 BALLKONA

-SHTEPIA KA GJITHSEJ 210 M2

-QMIMI ĖSHTĖ 700€ PĖR M2

(MUNDSI KOMPENZIMI ME NDONJI VETUR )

INFO
044 300 154
044 199 930

Phone: 044 199 930

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 -KOSOVE - Prishtine

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Prishtine
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Prishtine Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shtepi Te Reja Ne Shijte Prishtine Hajvali
Krijuar:
08-03-2012, 1:13 pm
Interesimi: 4016
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info