Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Tirane, Shes Apartament

Apartamente me tipologji 1+1 dhe 2+1 me siperfaqje te studjuara per te ofruar komoditetin maksimal te jeteses.Adresa rruga e Dibres.Kompleksi i ri ne perfundim e siper me nje largesi vetem 3.5 km nga Qendra e Tiranes dhe njekohesisht ndodhet ne nje nga zonat me ekologjike te kryeqytetit !
1.Ambjent ndenjeje
2.Kuzhine
3.Dhome bashkeshortore me banje personale
4.Dhome femijesh
5.Depo/lavanteri
6.Ballkon
7.Banje me drite dhe ajrim natyral

Numer Kontakti : 0694059333
Phone: 0694059333

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Tirane, Shes Apartament
Krijuar:
12-04-2012, 9:00 am
Interesimi: 568
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info