Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shes Banesen Ne Ulpiane

Shitet banesa ne lagjen Ulpiana 73m katror kati i katert.renditja dy dhoma gjumi salloni shume i madh me kuzhine dy banjo nje ballkon si dhe shpajzi jashte hapesires te baneses, lifti funksionon si dhe ngrohja qendrore. Keto kane qene dy banesa te ndara dhe jan fituar 73m katror pra keto mund serish te ndahen dhe te fitohen dy banesa njera 41metra ketro kurse tjetra 32 pra dy banesa ideale me nej super cmim ideal mu ne qender te Prishtines ku jane te gjitha shtepia e shendetit, shkolla tregu sheshi qendra tregtare mos hezitoni thrrisni menjehere ne kete numer behuni pronar i nej banesa ne qender te Prishtines.
Phone: o44143810

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shes Banesen Ne Ulpiane
Shes Banesen Ne Ulpiane
Shitet Banesa Ne Ulpiane
Krijuar:
10-05-2012, 6:06 pm
Interesimi: 511
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info