Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Vila Flora - Oher Apartamente Me Cmime Shume Te Lira

OFROJME DHOMA DHE APARTAMENTE TURISTIKE NE OHER, VETEM 150 LARG PLAZHIT. CMIME SHUME MODESTE DHE TE PRANUESHME , SIDOMOS PER GRUPE TE ORGANIZUARA PER NXENES DHE EKSURZIONIST TE NDRYSHEM. PER GRUPE TE ORGANIZUARA DHE NXENES MBI 25 PERSONA, OFROJMECMIME SHUM ME TE VOLITSHME DHE AVANTAZHE TE TJERA SPECIALE. APARTAMENTET JANE RREGULLUAR NE MENYRE MODERNE,ME BANJO NE VETE, KONDICIONER, TV KABLLOVIK, LIDHJE INTERNETI, NGROHJE QENDRORE(NESE VIZITAT KRYHEN NE PERIUDHEN JASHTE SEZONIT). rESTORANI NDODHET NE KATIN E PARE TE OBJEKTIT DHE POSEDON 80 VENDE. VILA NDODHET GJITHASHTU VETEM 15 LARG QENDRES TE OHRIT,KESHTUQE NUK EGZISTON NEVOJA PER TE PERDORUR AUTOMJETE OSE MJETE TE TJERA TRANSPORTI PER TE ARRITUR NE QENDER. PER ME SHUME INFORMATA , NA KONTAKTONI NE E-MAIL ADRESAT: ilir_oh@hotmail.com , ilir_d@t-home.mk , No.Tel. +389 75 249 840 / +389 77 527 897 ne Gjuhen Shqipe ose ne daljan@gm@yahoo.com , Tel. +389 46 270 090 tel fiks dhe +389 75 491 943 per gjuhe maqedone dhe ne www.vilaflora.com
Phone: +38975249840

 Kategorite & Qytetet 
 TURIZEM - Hotele
 -MAQEDONI - Oher

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Vila Flora - Oher Apartamente Me Cmime Shume Te Lira
Krijuar:
01-07-2012, 7:50 am
Interesimi: 936
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info