Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Dyqan Ne Qytetin E Sarandes

Shitet dyqan ne qytein e Sarandes. ndodhet ne rruge kryesore ,ne katin e pare te nje godine te re trekateshe. Dyqani eshte 60m2 modern dhe me kushte hidrosanitare. cmimi eshte i arsyeshem dhe i diskutueshem
Phone: 069 31 73 416

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 Sarande

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Sarande Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shitet Dyqan Ne Qytetin E Sarandes
Krijuar:
19-07-2012, 11:22 am
Interesimi: 571
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info