Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Promocion Cigare ! Pagesa Super!

Promocion Cigare! Behet Promocioni i Cigareve ne pikat turistike te shqiperis duke filluar nga Veriu ne Jug. Kerkojme 2 Punonjese te paraqitshme dhe seksi Nga Mosha 18-26 Kohzgjatja eshte 1 muaj duke filluar nga Date 15 gusht deri me daten 15 shtator. Pagesa behet sipas shitjeve por mesatarja ditore e pages eshte 3000-3500 leke/te reja. Plus fjetja, ushqimi dhe udhtimi sigurohet nga Kompania. per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0696277756 ose ne e-mail : prronajl@hotmail.com
Phone: +355696277756

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 SHkoder

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti SHkoder Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Promocion Cigare ! Pagesa Super!
Krijuar:
08-08-2012, 5:03 pm
Interesimi: 849
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info