Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kurs Anglisht Me Profesor Anglez. (lezhe)

Kurs Anglisht me Profesor Anglez. 1 - "Beginners English" : (mosha 15 e siper) 2 - "English for clever kids": (mosha 11-14 vjec) per femije qe kane mesuar anglisht per te pakten 6 muaj perpara. 3 - "Intermediate English" : (mosha 15 e siper) 4 - "English for professionals": (vetem per njerez me shkolle te lart qe jane ne pune) Kurset zhvillohen 2 here ne jave (te merkuren dhe te premten). Grupe 4 deri ne 8 Veta. Ejani te mesoni Anglisht, nje mundesi e Jashtezakonshme. Profesori Zoteron shume mire dhe Gjuhen Shqipe. Rregjistrimet kan filluar, te interesuarit te paraqiten ne adresen e meposhtme ose te kontaktojne ne numerat e telefonit. Vendet jane te limituara. Adresa: Tek Big Market Kati-3, Ne ambientet e Maw Agency, Lezhe. Tel:069 60 200 50 069 60 200 51

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 Lezhe

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Lezhe, Shes Tavolin Per Internet Caffe 16 Vende 100 Euro
Tv Finlux 32polesh Hd 150 Euro
Bar Restorant Antika
Epson Stylus Dx4450
Filmime Dhe Foto Profesionale
Kerkoj Pajisje Network Ubnt Ubiquiti
Kurs Anglisht Me Profesor Anglez. (lezhe)
Makina Me Qera
More Radio
Nderti Rrjet Interneti Lan Dhe Wireless Per Hotele, Lokale, Etj.
Opel Frontera Viti 1996, 2.700 Euro
Pajisje Network Adsl Splitter 500 Leke
Pc Dell Optiplex 755, 265 Euro
Pc+monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro
Penobeton (beton I Lehtesuar)
Playstation 3 - 320gb Me Cip
Raft Ekspozues
Sherbim Internet Ne Lezhe
Sms Falas - Smsfalas.al
Tenda Me Qira Ne Lezhe
Volkswagen Beetle 1200 J
Web Hosting
Wireless Adsl 2/2+ Modem Router Trendnet 25 Euro
Krijuar:
25-09-2012, 8:41 pm
Interesimi: 523
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info