Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Konsulent Marketing

Mundesi e re punesimi ne fushen e marketingut. Kompani e nderkombetarizuar tashme edhe ne qytetin tuaj. Kushte sh te mira pune dhe paga te kenaqshme. Orari full-time dhe part-time. Kriteret: Te kete mbaruar apo te jete ne ndjekje te fakultetit te ekonomise ose psikologjise. Te interesuarit te dergojne cv ne adresen : eco_fin_21@yahoo.com
Phone: 0692908029

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 -KOSOVE

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti -KOSOVE



 Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Konsulent Marketing
Krijuar:
18-10-2012, 11:13 pm
Interesimi: 487
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info