Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kerkohet Staff Rezorti & Spa Ne Kuwait

Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait

Europe Agency ne bashkepunim me rezortet turistike dhe hotelet me me ze ne Lindjen e Mesme, prezanton vendet vakante te punes per muajin nentor si me poshte:

Instruktore Noti (f) ne Kuwait
Instruktor Aerobie(m/f) ne Kuwait
Trainer Palestre & Fitnesi (m/f) ne Kuwait
Fizioterapist (m/f) ne Kuwait
Fizioterapist-Doktor (m) ne Kuwait
Dietologe (f) ne Kuwait
Shef/e Dietologe (m/f) ne Kuwait
Parukiere & Stiliste (m/f) ne Kuwait
Trajtues/e Fytyre (m/f) ne Kuwait
Grimiere Profesioniste(f) ne Kuwait
Specialiste Manikyri & Pedikyri (m/f)ne Kuwait


Rroga duke filluar nga 800 $ - 1500 $

ORARI: 9 ore pune ne dite per 6 dite ne jave me nje ore pushim dreke.

MBULOHEN NGA PUNEDHENESI: Akomodim, Ushqim, Bilete avioni vajtje ardhje, siguracione, leje e zakonshme 30 dite ne vit.

EKSPERIENCA: Prioritet kane kandidatet me eksperience te meparshme.

NIVELI I GJUHES: Per te fituar kete kontrate pune duhet te keni nje nivel shume te mire te gjuhes angleze, vecanerisht ne te degjuar dhe te folur.


DATA E FILLIMIT TE PUNES: Data e fillimit te punes eshte 15 nga data e aplikimit. Pra ne nje periudhe brenda 15 ditesh ju jeni ne gjendje te udhetoni drejt destinacionit te kontrates.

Per te aplikuar dergoni nje cv me foto ne anglisht me subjekt "Pozicionin ku deshironi te aplikoni" ne adresen recruitment@europeagency.al

Nxitoni.....

Vendet jane te limituara......

Phone: 00355692093800

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Banakier Ne Dubai. Rroga 700$-1000$/muaj.
Fizio-terapist, Lindje E Mesme. Rroga 800$ - 1200$ Ne Muaj.
Instruktore Noti, Lindje E Mesme. Rroga 800$ - 1200$ Ne Muaj.
Kamarier Ne Singapore, Rroga 1600-2000 $ Ne Muaj.
Kamariere Ne Dubai. Rroga Deri Ne 770$/muaj Plus Bakshishe!
Kerkohet Staff Rezorti & Spa Ne Kuwait
Manaxher Restoranti. Rroga 1300$/muaj Plus Bakshishe!
Mikpritese/hostess. Rroga Deri Ne 1200$/muaj.
Ndihmes Mjek/infermier, Dubai, Rroga 600$-1000$ $ Ne Muaj.
Parukier/e, Dubai. Rroga 800$ - 1000$ Ne Muaj.
Punesim Sezonal Ne Agrikulture-usa
Punesim Sezonal Ne Agrikulture-usa
Punesim Sezonal Ne Agrikulture-usa
Recepsioniste Ne Dubai. Rroga 500$ - 800$ Ne Muaj.
Recepsioniste Restoranti (f) Ne Kuvajt [kontrate Falas]
Region Sales Manager
Shef Kuzhine Ne Singapore, Rroga 1600 $ Ne Muaj.
Specialist Sigurie / Maritime Security
Specialist Sigurie / Maritime Security
Specialist Sigurie / Maritime Security
Studim Dhe Punesim Ne Vancouver-canada
Studim Dhe Punesim Ne Vancouver-canada
Studim Dhe Punesim Ne Vancouver-canada
Summer Sports Camp - Usa
Krijuar:
07-11-2012, 3:58 pm
Interesimi: 679
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info