Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kerkohen Bashkepunetore

Kompania FM, njė nga shoqėrite lider nė fushen e kozmetikes dhe parfumeve.Aktivitet I shtrire ne mbi 50 shtete te botes , si Canada, Itali , USA, France, Spanje etj. Me nje fillim shume te suksesshem dhe ne shqiperi, Kėrkon bashkepunetore ne Tirane dhe ne rrethe. KRITERET: 1.Kerkohen njerez ambicioz, dinamike dhe me deshire per te punuar. 2. Te zoteroj aftesi komunikative 3.Te zotėroj aftėsi manaxheriale 4.Nuk kerkohet experience. FM OFRON: 1.Kushte shume te mira pune. 2.Fleksibilitet ne orare. 3.Ambjent dinamik dhe rinor. 4.Mundesi fitimi dhe bonuse. 5.Udhetime jashte vendit dhe dhurata. Per te aplikuar per kete pozicion , ju lutem dergoni CV-ne ne adresen e meposhtme: E-mail: inahysolli@hotmail.com

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 -DIASPORA

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kerkohen Bashkepunetore
Krijuar:
22-11-2012, 8:12 am
Interesimi: 609
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info