Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Akademia E Bodybildingut & Fitnesit F&a

Si njė institucion i arsimit nė distancė dhe agjenci certifikues, ABFFA ėshtė e angazhuar pėr tė siguruar programe  tė cilėsisė se lartė nė dispozicion, avancimin industrinė tonė si njė e tėrė, dhe zhvillimin akses mė tė madh tė mundėsive tė karrierės pėr ata tė cilėt ndajnė vizionin tonė pėr krijimin e njė bote mė tė fortė, mė tė shėndetshme.

Katalgu i kurseve
Kursi ;Instruktor i stervitjes me pesha
Kursi;Nutricionist sportiv (niveli 1)
Kursi; Nutricionist sportiv (niveli 2)
Kursi;Sistemi muskulor (niveli 1)
Kursi;Sistemi Muskulor (niveli 2)

per me shum informata reth kurseve mundeni ti merni ne www.abffa.weebly.com/
apo ne keto numra telefoni
045611533


Phone: 37745611533

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 -KOSOVE

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine KURSE, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine KURSE, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Akademia E Bodybildingut & Fitnesit F&a
Krijuar:
23-11-2012, 8:06 pm
Interesimi: 515
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info