Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Specialist Sigurie / Maritime Security

SPECIALIST SIGURIE / MARITIME SECURITY
Europe Agency, ne vijemsine e vendeve vakante te punes per muajin Janar - Shkurt 2013, prezanton vendet vakante ne pozicionin Specialist Sigurie/Maritime Security ne Lindjen e Mesme.Kriteri:
Te jete njohes i mire i gjuhes angleze.
Te kete eksperience te meparshme ne fushen e sigurise, prioritet kane aplikantet me background ushtarak ose policor.
Te jene te gatshem per te punuar ne grup.
Te jene te moshes 23-40 Vjec.

Kontrata:

Ofrohet kontrate pune 6 Mujore me mundesi rinovimi. Rinovimi i kontrates do te varet nga performanca qe ju do te keni.

Pagesa: 2000$ neto ne Muaj

Punedhenesi mbulon:
1. Akomodimin gjate gjithe kohezgjatjes se kontrates se punes.
2. Ushqimin dhe sherbimet e lavanterise pergjate gjithe kohezgjatjes se kontrates.
3. Siguracione shendetesore dhe taksa te paguara.
4. Bileten e avionit vajtje-ardhje per nje here ne vit.
5. Koston e trajnimit ne Shqiperi.

Nxitoni...
Vendet jane te limituara...

Per te aplikuar dergonji nje CV me foto ne anglisht me subjekt "Specialist Sigurie / Maritime Security" ne adresen recruitment@europeagency.al


Phone: 00355692093800

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Banakier Ne Dubai. Rroga 700$-1000$/muaj.
Fizio-terapist, Lindje E Mesme. Rroga 800$ - 1200$ Ne Muaj.
Instruktore Noti, Lindje E Mesme. Rroga 800$ - 1200$ Ne Muaj.
Kamarier Ne Singapore, Rroga 1600-2000 $ Ne Muaj.
Kamariere Ne Dubai. Rroga Deri Ne 770$/muaj Plus Bakshishe!
Kerkohet Staff Rezorti & Spa Ne Kuwait
Manaxher Restoranti. Rroga 1300$/muaj Plus Bakshishe!
Mikpritese/hostess. Rroga Deri Ne 1200$/muaj.
Ndihmes Mjek/infermier, Dubai, Rroga 600$-1000$ $ Ne Muaj.
Parukier/e, Dubai. Rroga 800$ - 1000$ Ne Muaj.
Punesim Sezonal Ne Agrikulture-usa
Punesim Sezonal Ne Agrikulture-usa
Punesim Sezonal Ne Agrikulture-usa
Recepsioniste Ne Dubai. Rroga 500$ - 800$ Ne Muaj.
Recepsioniste Restoranti (f) Ne Kuvajt [kontrate Falas]
Region Sales Manager
Shef Kuzhine Ne Singapore, Rroga 1600 $ Ne Muaj.
Specialist Sigurie / Maritime Security
Specialist Sigurie / Maritime Security
Specialist Sigurie / Maritime Security
Studim Dhe Punesim Ne Vancouver-canada
Studim Dhe Punesim Ne Vancouver-canada
Studim Dhe Punesim Ne Vancouver-canada
Summer Sports Camp - Usa
Krijuar:
11-01-2013, 3:35 pm
Interesimi: 557
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info