Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Turizem

Hotel Resorante Haxhi Daci Ksamil Sarande.Dhoma te kompletuara per pushime ,jane te paisura me klima, guzhina dhe paisje te tjera per pushime te rehatshme.Dhomat kane krevat dopjo + 1 tek dhe 1 rezerve.Ju mirpresim faleminderit. Hotel restaurants Haji Daci Ksamil Sarande.Dhoma completed for the holidays, are equipped with climate, kitchens and appliances other for holidays rehatshme.Dhomat have double bed + 1 and 1 rezerve.Ju mirpresim Thanks.
Phone: 00355682225735

 Kategorite & Qytetet 
 TURIZEM - Hotele
 Sarande

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Turizem
Krijuar:
24-03-2013, 8:19 pm
Interesimi: 398
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info