Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Ofroj Pune Nga Shtepia

Pershkrimi

DESHIRONI TE PUNESEOHENI NGA SHTEPIA JUAJ KA MENYRA SHUME TE THJESHTA PER TE FITUAR PARA VETEM ME KLIKIME DHE ZOTESINE TUAJ …

SHIKOJENI ADRESEN TIME
LINKU DUHET KOPJUAR I GJITHI PER TE PARE SE SA KAM FITUAR UNE TANI NE KETO MOMENTE

http://prntscr.com/10b2i5

DHE MUND TE KUPTONI SHUME THJESHTE QE NUK ESHTE NJE GENNJESHTER POR DICKA E VERTETE

PO JU LE DHE LINKUN E RREGJISTRIMIT

EDHE KETU DUHET KOPJUAR LINKU I GJITHI
SI ME LARTE QE TE PRANOHET REGJISTRIMI
JUAJ PER NDRYSHE ANALLOHET ADRESA
NGA ANA IME SI ADMINISTRATORE FALEMINDERIT

PO JU LE DY ADRESA QE TE HAPNI KE TE DESHIRONI

http://www.neobux.com/?rh=64657276697368693930

http://www.neobux.com/?r=dervishi90

MUND TE ME TELEFONONI NE CDO MOMENT TE DITES

JU LUTEM TELEFONONI PER TJU BERTE TE QARETE GJITHCKA

+355 69 74 11 547

SKYPE ADRESA QUHET > telbne

KUSHDO QE REGJISTROHET ESHTE ME MIRE TE ME TELEFONOI
MUA PER TI SJARUAR MENYREN E FUNKSIONIMIT TE ADRESES
DO TI SHPJEGOJ DISA GJERA QE TE KUPTOJE FUNKSIONIMIN E ADRESES DHE QE TE KUPTOJE ME MIRE SE CFARE DUHET TE
BEJE

DHE NESE DONI TE REGJISTRONI NJE MIKUN TUAJ DUHET QE JU TE KOPJONI LINKUN QE KAM LENE ME LARTE
QE TE JETE E SAKTE ADRESA

ESHTE E NDALUAR HAPJA E 2 ADRESAVE NE NJE
PC TE VETEM. 1 ACCOUNT PER 1 PC, NESE HAPNI
2 ACCOUNT PER 1 PC AUTOMATIKISHTE DO TE
MBYLLEN TE DYJA PER TE MOS U HAPUR ME KURRE

JU MIRPRESIM PER INFORMACIONE TE TJERA MBI ADRESEN

MOS HUMBISNI RASTIN

PUNESIM NGA TE GJITHA RRETHET


Phone: +355697411547

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Ofroj Pune Nga Shtepia
Krijuar:
14-04-2013, 12:19 pm
Interesimi: 714
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info