Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Tirane, Ofroj Vend Pune Part Time Operator

Genesis SHPK ricerca operatori telefonici outbound per ampliamento campagne telefonia. Offriamo: Ottimi pagamenti (fisso mensile + bonus fino a 5000 lek/contratto). Turni flessibili. Formazione continua e gratuita. Ambiente positivo e dinamico. Qualifiche: Buon livello di italiano parlato. Motivazione e ottime capacitą comunicative. Voglia di lavorare e di crescere professionalmente. E' gradita l'esperienza. Invitiamo solamente le persone realmente interessate ad inviare la propria candidatura via mail a selezione@genesis.al Genesis sh.p.k. Rr. Dibres, Pallati Observator Tel: +355 4 2239992 Mail: selezione@genesis.al FB Page: www.facebook.com/GenesisAlbania

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Tirane, Ofroj Vend Pune Part Time Operator
Krijuar:
17-05-2013, 3:11 pm
Interesimi: 513
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info