Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shtepi Pushimi Ne Plazhin E Velipojes

Kemi shtepi pushimi druri me qera te cilat ndodhen ne plazhin e Velipojes. Ato ndodhen ne qender dhe ne pjesen e Vilunit. Ato jan me kushte shume te mira duke perfshire edhe kondicioner. Ato jan 2 kateshe me 2 dhoma gjumi dhe kuzhine+banjo. Pse te kerkoni dhome hoteli kur mund te keni shtepine tuaj! Informacione rreth cmimeve: Ne qender te Velipojes: 1-25 qershor = 10-15 euro nata 25-15 korrik = 17-22 euro nata 15-25 gusht = 22-27 euro nata Ne Vilu: 1-25 qershor = 8-12 euro nata 25-15 korrik = 14-19 euro nata 15-25 gusht = 19-24 euro nata Per pronotime dhe informacione te metejshme kontaktoni ne kete numer telefoni: 0672162945. Gjithashtu na vizitoni ne faqen tone ne facebook: https://www.facebook.com/kabina.velipoje
Phone: 0672162945

 Kategorite & Qytetet 
 TURIZEM
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine TURIZEM, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine TURIZEM, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shtepi Pushimi Ne Plazhin E Velipojes
Shtepi Pushimi “da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes
Krijuar:
20-05-2013, 12:31 am
Interesimi: 1003
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info