Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitja :/ / Iphone Apple 5 24k Gold, Blackberry Porsche P9981 Dizajn Ari, Samsun

Minimale Rendit: Njėsia 2 + 1 Njėsia lirė me FALAS duke pėrfshirė anijeve. Njėsia 5 + 3 Njėsia lirė me FALAS duke pėrfshirė anijeve. Njėsia 10 + 6 Njėsia pagesė me FALAS duke pėrfshirė anijeve. SHĖNIM: Kėto faqe janė 100% i hapur dhe mund tė pėrdoret me ndonjė kartė SIM. Jo aktivizimi kėrkohet (kontrolloni kėrkesat frekuencave zgarė) Fut kartėn tuaj SIM dhe filloni duke pėrdorur telefonin. Apple iPhone 64GB 5 24k Gold Edition ...... $ 750 Apple iPhone 64GB 5 .......... $ 500 Apple iPhone 32GB ........... 5 $ 450 Apple iPhone 16GB ........... 5 $ 400 Apple iPhone 64GB 4S .......... $ 320 32GB Apple iPhone 4S .......... $ 280 16GB Apple iPhone 4S .......... $ 250 Ipad Apple: Apple Ipad 3 me Wi-Fi 64GB 4 G ........ $ 350 Apple Ipad 3 me Wi-Fi 32GB 4 G ........ $ 300 Apple Ipad 3 me Wi-Fi 16GB 4 G ........ $ 280 4 Ipad Wi-Fi 16GB 4 G ........ 350 $ 4 Ipad Wi-Fi 32GB 4 G ........ 380 $ 4 Ipad Wi-Fi 64GB 4 G ........ 400 $ Mini iPad me Wi-Fi 16GB 4 G ........... $ 420 Mini iPad me Wi-Fi 32GB 4 G .......... $ 480 Mini iPad me Wi-Fi 64GB 4 G .......... $ 520 Blackberry Q10 Gold 24 Carrat bezel Gold ....... $ 600 BlackBerry Q10 ..... 500 BlackBerry Q5 ...... 470 BlackBerry Z10 Zi .... $ 400 Blackberry Dev Alpha ........... 10 520 $ Blackberry Gold Palated Dizajn me OS 10 ..... $ 700 BlackBerry Porsche P9981 Dizajn kushtojė 500 $ BLACKBERRY TK Discovery ......... $ 410 Blackberry Fitorja TK kushtojė 450 $ Blackberry dizajn Blade kushtojė 400 $ Samsung I9500 Galaxy S4 ....... $ 400 Samsung Galaxy SIII GT-I9300 hapur ..... $ 300 Samsung - Galaxy Shėnim II 4G Mobile Telefon .... $ 250 HTC Njė 32GB ..... $ 350 HTC pari 16 GB ...... $ 300 Nokia Oro .... $ 320 Nokia Lumia 920 ..... 300 $ Apple Macbook: Apple MacBook Pro 13-inch: 2.4GHz ... $ 400 Apple MacBook Pro 15-inch: 2.66GHz .... $ 600 Apple MacBook Pro 17-inch: 2.53GHz .... $ 700 PlayStation 4 500GB Hard Drive dhe Kontrolluesi .......... $ 450 PlayStation 3 360GB me 11 lojra falas .... $ 250 Kontaktoni pėr blerje: MSN: trade2retail@hotmail.com Gtalk: trade2retail@gmail.com Yahoo: trade2retail1@yahoo.com Numri Mobil: +447012982924 Skype: trade2retail1 ICQ: 640863589 BBM Chat: 26EC674F WhatsApp: +447012982924

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 -KOSOVE - Gjilan

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti Gjilan Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shitja :/ / Iphone Apple 5 24k Gold, Blackberry Porsche P9981 Dizajn Ari, Samsun
Krijuar:
20-08-2013, 9:58 am
Cmimi: 500
Interesimi: 362
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info