Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Bėrė Gati Pėr Réves Tuaja Tė Aplikimit

Hello nderuar zonja / zoti Unė jam njė tregtar i nacionalitetit francez Unė jam njė aksioner nė institucionet bankare financiare, pas krizės financiare qė kėrcėnon ekonomitė bashkėkohore, papunėsia vazhdon tė rritet nė kombet suita tonė, pėr tė siguruar blerjen e shtėpisė e cila ėshtė nė rėnie nė partneritet me bankierėt e mia kam vendosur tė japė kredi nė njerėz afatshkurtėr, afatmesėm dhe afatgjatė tė ndershėm tė cilėt pavarėsisht kthimit tė tyre mujore ėshtė duke luftuar pėr tė pėrmbushur nevojat e tyre themelore. Normat e interesit pėr kreditė janė shumė tė dobishme dhe kushtet e ofertės sė kredisė janė shumė tė thjeshtė dhe aplikacionet e kredisė mund tė merret nė njė kohė prej 72 orėve nė qoftė se tė gjitha shkon mirė. Nėse ju jeni nė nevojė pėr tė holla pėr probleme shėndetėsore, me mbėshtetjen e sigurimit tim unė jam i gatshėm pėr tė bėrė ju njė kredi tė shquar shuma e tė cilave duhet tė jetė nė mes tė € 10,000 dhe 500,000 € ju lutem mė kontaktoni me e-mail: Dhe mbi tė lutem mė kontaktoni pėr aplikimin tuaj tė kredisė serioze dhe urgjente. NB: E kufizuar crooks imcapable ose klient pandershėm shlyer borxhin.
Phone: 0637023323

 Kategorite & Qytetet 
 BIZNESI
 -DIASPORA - Rome

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine BIZNESI, qyteti Rome Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Bėrė Gati Pėr Réves Tuaja Tė Aplikimit
Bėrė Gati Pėr Réves Tuaja Tė Aplikimit
Krijuar:
27-08-2013, 5:51 pm
Interesimi: 307
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info