Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Lap top komjutera celulare per shitje 20 % zbritje.

Per blerje ne sasi, 20 % zbritje.
Nje vit garanci per te gjitha paisjet.
 Kontaktoni per cmime shumice. 0682025837

KOMPJUTERA FujitsuSimens

 Pentium 4. 3.2 / 1024 / 80
Thursday, 12.20.2007, 11:33am
 Desktop 195 euro
Tower   230 euro

 MONITORE TFT .

 Monitore LCD 1750s" LG , HP,
Thursday, 12.20.2007, 11:38am
 17 "  135 euro
 19 " 175 euro
 21 " 205 euro

   LAPTOP, HP,TOSHIBA 390 euro

 Laptop. Pentium M 1.7/512/80
Thursday, 12.20.2007, 11:12am
 Notebook FSC LIFEBOOK-E8010D,15-TFT PENTIUM-M-1700/512/80, CDRW .


 Celulare Nokia-Medion

 Beni nje dhurate 28 euro
Telefoni me ngjyra dhe slim forem


 Hardisk 160 Giga  vetem 30 euro
 HD 250 Giga. 39 euro
HD 200 Giga 35 euro
HD  80 Giga 25 euro
 Hardisk i jashtem 500 Giga...

 Printer Laser Lexmark
 Laser printer A4 Lexmark 312. 39 euro
Printeri 1 vit garanci.


 Tirane . Prane kryqezimit te 21
Vlore. Prane Hotel Sazanit

Phone: 0682025837

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 Tirane
 Vlore

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin
Krijuar:
25-06-2008, 7:26 pm
Interesimi: 4221
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info