Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Elektro City Prishtine

Elektro City Prishtine


Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin, normat ligjore dhe kushtet e sigurise.

Ne besojme se puna ka vlere kur ajo kryhet mire dhe jemi te fokusuar per te realizuar me te miren e mundshme dhe per te ofruar cmimin me te arsyeshem.

Ne mund t'ju kursejme duke ju ofruar projektin apo propozuar zgjidhje teknike alternative dhe me te lira, e qe arrijne te njejtin qellim.

Ne synojme qe cdo gje te jete e lehte per ju si dhe ofrojme orar pune fleksibel. Ne diskutojme me ju per cdo projekt dhe ju ofrojme keshilla dhe sugjerime qe e permiresojne projektin

Ju ofrojm kėto sherbime
* Instalime elektrike si dhe mirėmbajtjen e tyre
* Riparojm dhe instalojm tė gjitha paisjet e amvisris
* Montimi dhe servisimi i gjeneratorėve deri 1000 KvA
* Instalime dhe mirėmbajtjen e ndriqmeve publike private
* Ekipet tona posedojn aparaturen moderne te detektimit te kabllove nentoksore
* Ekipet tona kanė pėrvoj pune 10 vjeqare

Intervenimet ne cdo kohė

Tel 045 341 241

Phone: 045 341 241

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 -KOSOVE - Prishtine

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Prishtine
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Prishtine Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Elektro City Prishtine
Elektro City Prishtine
Elektro City Prishtine
Elektro City Prishtine
Krijuar:
17-09-2013, 2:16 pm
Interesimi: 425
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info