Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Elektro City Prishtine

ELECTRO CITY  PRISHTINE
Ju ofron kėto shėrbime:
- Instalime elektrike si dhe mirėmbajtjen e tyre
- Riparojmė dhe instalojmė tė gjitha paisjet e amvisris,
- Montimi, servisimi dhe mirėmbajtja e gjeneratoreve deri 1000 KvA
- Instalime dhe mirėmbajtjen e ndriqimeve publike-private
- Ekipet tona kanė pėrvoj pune 10 vjeqare.
Me punėn tonė rrethi juaj ėshtė i sigurt
Intervenime ne cdo kohe

Tel : 045 341 241
Phone: 045 341 241

 Kategorite & Qytetet 
 KOMUNITETI
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine KOMUNITETI, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Elektro City Prishtine
Elektro City Prishtine
Elektro City Prishtine
Elektro City Prishtine
Krijuar:
17-09-2013, 2:20 pm
Interesimi: 605
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info