Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Albacall Sha

 

Albacall sha

 

cerca operatori telefonici in lingua italiana per attivitą Inbound / servizio clienti dei pił famosi gestori telefonici italiani.

 

Se vuoi esercitare le tue capacitą, utilizzare il pc, comunicare con il mondo, e lavorare part-time mentre studi,

 

invia il tuo cv a recruitment@albacall.eu

 

RR Kavajes ish Parku i autobuzave, afer Globe Center.

 

Tel.: 04-2248344

Tel: 069-4066070


Phone: 04-2248344

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Albacall Sha
Back Office Operators
Back Office Operators
Esperto Php
Operator Telefonik
Operator Telefonik
Operatore Telefonik
Operatore Telefonik
Zhvillues Php Me Eskperiencė
Krijuar:
13-12-2013, 2:43 pm
Interesimi: 417
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info