Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Blej 2 Apple Iphone 5s Dhe Pėr Tė Marrė 1 Njėsi Pa Pagesė @ € 400

Skype ; Muhammed.azur Apple Iphone 5s ėshtė nė dispozicion dhe gjithashtu ėshtė 5C . kontaktoni me mua tani pėr tė blerė tuajat . shėnim se nė qoftė se ju blej 2 njėsi ju do tė merrni 1 njėsi pėr tė lira . 5s Phone , me njė ēip me arkitekturė 64 - bit , njė sensor gjurmė gishtash identitetit , a mė mirė , kamera mė tė shpejtė dhe njė sistem operativ e ndėrtuar posaēėrisht pėr 64 - bit , ēdo njė nga kėto karakteristika nė njė smartphone do tė bėjė atė pėrpara kohės sė vet . tė gjitha kėto karakteristika nė njė smartphone bėjnė atė njė iPhone qė ėshtė padyshim pėrpara tė saj kohė . Gold Apple iPhone 5s 64GB 500 € Gold Apple iPhone 5s 32GB 450 € Gold Apple iPhone 5s 16GB 430 € Silver White Apple iPhone 5s 64GB 420 € Silver White Apple iPhone 5s 32GB 370 € Silver White Apple iPhone 5s 16GB 330 € Hapėsirė ​​Gray Apple iPhone 5s 64GB 370 € Hapėsirė ​​Gray Apple iPhone 5s 32GB 320 € Hapėsirė ​​Gray Apple iPhone 5s 16GB 300 € Apple IPhone 5 c 16 GB 200 € Apple IPhone 5 c 32 GB 230 € Apple iPad Air 4G LTE 128GB 500 € Apple iPad Air 4G LTE 64GB 470 € Apple iPad Air 4G LTE 32GB 450 € Apple iPad Air 4G LTE 16GB 430 € Paketa pėrmbajtja 1 Apple iPhone 5s Lexuara Phone 1 Battery 1 ngarkues 1 Data Cable 1 Handsfree Guide 1 pėrdoruesit Tė interesuar ? Detajet e kontaktit janė ; Skype ; muhammed.azur Mail ; Muhammed.azur @ gmail.com tel # ; +447031917476 Web ; www.muhammed - phones.webs.com
Phone: 00447031917476

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 Gjirokaster

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Iphone 5s 64gb/canon 5d Mkiii+ef 24-105/sony Ps4@$500usd
Blej 2 Apple Iphone 5s Dhe Pėr Tė Marrė 1 Njėsi Pa Pagesė @ € 400
Blej 2 Canon Eos 5d Mark Dhe Pėr Tė Marrė 1 Njėsi Pa Pagesė @ € 1600
Blej 2 Get 1 Pa Pagesė Canon Eos 5d Mark Iii Digital Slr Camera Me Ef 24 - 105mm
Blej 2 Merrni 1 D800 Nikon Pagesė 36.3 Mp Fx -format Cmos Digital Slr .... 1,400
Blej 2 Merrni 1 Falas Apple Iphone 5s @ € 400
Krijuar:
07-01-2014, 5:39 pm
Cmimi: 400
Interesimi: 329
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info