Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Blej 2 Canon Eos 5d Mark Dhe Pėr Tė Marrė 1 Njėsi Pa Pagesė @ € 1600

Nikon D800 36.3 MP FX - format CMOS Digital SLR .... 1,400 € Nikon D3x Digital SLR me 24.5 Mp .... 3,400 € Nikon D700 Digital SLR Camera me AF - S 24 - 70mm .... 1,200 € Nikon D4 16.2 megapixel kamera digjitale SLR ... 2,000 € Nikon D90 Digital SLR me AF - S DX Nikkor 18 - 105mm .... 700 € Nikon D300 Digital SLR Camera me 18 - 200mm DX FA -S .... 1,000 € Nikon D60 SLR 10.2MP Digital Camera me 18 - 55mm .... 400 € Nikon D80 DSLR me AF - S DX 18-135mm .... 800 € Nikon D7000 16.2MP DX Format CMOS Digital SLR me 3,0 - inē .. 680 € Canon EOS 5D Mark III Digital SLR Camera me EF 24 - 105mm .... 1,600 € Canon EOS 5D Mark II Digital SLR Camera me EF 24 - 105mm .... 1.200 Canon EOS - 1D X Digital SLR Camera , 18.1 Mp .... 3,700 € Canon EOS 7D Digital SLR me EF 28 - 135mm .... 700 € Canon EOS 50D Digital SLR Camera me 28 - 135mm EF .... 800 € Canon EOS 40D Digital SLR Camera me EF 28 - 135mm .... 900 € Canon EOS 600D Digital SLR me 18 -200mm IS lente .... 550 € Tė interesuar ? Detajet e kontaktit janė ; Skype ; muhammed.azur Mail ; Muhammed.azur @ gmail.com tel # ; +447031917476 Web ; www.muhammed - phones.webs.com
Phone: 00447031917476

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Kamera
 Lac

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Iphone 5s 64gb/canon 5d Mkiii+ef 24-105/sony Ps4@$500usd
Blej 2 Apple Iphone 5s Dhe Pėr Tė Marrė 1 Njėsi Pa Pagesė @ € 400
Blej 2 Canon Eos 5d Mark Dhe Pėr Tė Marrė 1 Njėsi Pa Pagesė @ € 1600
Blej 2 Get 1 Pa Pagesė Canon Eos 5d Mark Iii Digital Slr Camera Me Ef 24 - 105mm
Blej 2 Merrni 1 D800 Nikon Pagesė 36.3 Mp Fx -format Cmos Digital Slr .... 1,400
Blej 2 Merrni 1 Falas Apple Iphone 5s @ € 400
Krijuar:
07-01-2014, 7:39 pm
Cmimi: 1600
Interesimi: 338
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info